Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Ska Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Come On Baby

Ti e din,
Zemer kush o IN.
Numer njo,
Kallxo kush po rrin.
N'podium, flaken kush ja qet.
Ti me krejt, zbon sa une vet.

REF:
Bejbeee SKA...
Hajgare me mu ska.
Ska...
As kurr nuk ki me pa.
Ska...
Un ty po t'kallxoj pra.
Ska...
Si si un nuk ka.
Nuk ka ma.

Aktuale, n'muhabetin tone.
Qafen e then, afer kur kalon.
Krejt e dine, qe mu nuk ma nine.
Per ty nuk ka, ven as n'tavoline.

REF:
Bejbeee SKA...
Hajgare me mu ska.
Ska...
As kurr nuk ki me pa.
Ska...
Un ty po t'kallxoj pra.
Ska...
Si si un nuk ka.
Nuk ka ma.

Ska.
Hajgare me mu ska.
Ska...
As kurr nuk ki me pa.
Ska...
Un ty po t'kallxoj pra.
Ska...
Si si un nuk ka.
Nuk ka ma.


Ky tekst u dërgua nga Amusictv   musaaDrenusha Latifi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/06/2010


Drenusha Latifi - Ska
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska".
3. Video është e këngës "Ska", por nuk këndohet nga Drenusha Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drenusha Latifi:


Komente 0