Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Oxygen (Feat. Liridoni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21

(Liridoni 2x:)
Adrenalina rritet afër kur të kam
me ty dua të jam ne çdo çast
oksigjeni im për mua ti je
sa herë marr frymë unë ty të ndiej

(Drenusha Latifi 2x:)
Ti më jep frymë sa herë te kam pranë
oksigjen zemër ty të kam
nuk dua ta di tjerët çfarë thanë
jemi ne të dy dhe askush s'na ndan

(Liridoni 2x:)
Adrenalina rritet afër kur të kam
me ty dua të jam ne çdo çast
oksigjeni im për mua ti je
sa herë marr frymë unë ty të ndiej

(Drenusha Latifi 2x:)
Ti më jep frymë sa herë te kam pranë
oksigjen zemër ty të kam
nuk dua ta di tjerët çfarë thanë
jemi ne të dy dhe askush s'na ndan

(Liridoni 2x:)
Adrenalina rritet afër kur të kam
me ty dua të jam ne çdo çast
oksigjeni im për mua ti je
sa herë marr frymë unë ty të ndiej


Ky tekst u dërgua nga DdexiDrenusha Latifi
Featuring: Liridoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/12/2013
Muzika: Bini Nebihu
Teksti: Getinjo
Orkestrimi: Bini Nebihu
Video Produksioni: Urban Graphics


Drenusha Latifi - Oxygen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oxygen".
3. Video është e këngës "Oxygen", por nuk këndohet nga Drenusha Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drenusha Latifi:


Komente 0