Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Berisha - Ne Bregdet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

i kum ne bregdet :MSIMET E PROVIMET JAPIN STRES E PUSHIMET PADURIM POJë PRES JAN DIKU DO VISE GROTA IKUM GA KETO NET E FTOFTA HAJTE ZEMER HAJDE SHKKOJM ATJE {REFRENI} HAJDE ZEMER BO DIQKA PER MUA NJë MREKULLI TE VERTET MERRE KERRIN PO JA THERRIM HAJDE IKUM NE BREGDET ::::STROFI 2}NGA TOLLVIJA PO ME ZIJET FRYMA KETU DALET UJI DALET RRYMA JAN DIKU DO VISE GROTA IKUM NEGA KETO NET E FTOFTA HAJDE ZEMER HAJDE SHKOJM ATJEEEEEEEE. (KET KENG E KENDON DRILON BERISHA LONI ) SHUM E SMUTA)


Ky tekst u dërgua nga Blerta

Drilon Berisha - Ne Bregdet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Bregdet".
3. Video është e këngës "Ne Bregdet", por nuk këndohet nga Drilon Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Berisha (Loni):


Komente 0