Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Berisha - Dashuria E Vertet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

sante po me dheb ky shpir
ME PASKE DASHT VEQ PER
NJE DIT PER NJE DIT E JO ME TEPER TI KESHTU E KE ZAKON VEQ NJE NUK TE MJAFTON VEQ ME NJA SE KALON JETEN
.,.,.,.,.,.,..,,,,,,,,
PASKAM QEN NJERI PA FAT NUK
TE NJOHA PAK ME GJAT
PASKAM QEN NJERI PA SHPRES
QE FILLIM TE ZURA BES....
XXXXXXXXXXXXXXXXX
UNE JETOJ PER DASHURI KURSE TI VEQ SOT PER NESER DASHURIA E VERTET PERTY E KA HUBUR ADRESEN UNE JETOJ PER DASHURI KURSE TI VEQ SOT PER NESER DASHURIA E VERET PER TY E KA HUMB ADRESEN


Drilon Berisha - Dashuria E Vertet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria E Vertet".
3. Video është e këngës "Dashuria E Vertet", por nuk këndohet nga Drilon Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Berisha (Loni):


Komente 0