Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Berisha - E Pabes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Unë kom qen ni djal
I varfer krejt qka pata ty ti dhash
dashurin që ne e patum
nuk te mjaftoii dai më ke lan
.,.,.,..
tash kur bera pak pasuri
ti me kthehesh per seri
sa kushton kjo dashuri
ktu paska qmim qdo njeri
.....,.,.,.,.,.
tash me vjen tash me vjen
per ty jam i mir e ku ke qen
kur e kom pas shum veshtir

tash me vjen tash me vjen si dikur e ku ke qen kur unë
kom qen i varfur i semur
,,,,
E pa bes me ke dasht me iteres e pa bes me ke dash me iteres
.....
ti nuk ishe vajz e siqert e une
ta fala dashurin zxheta lule ne fushen e blert me ty nuk gjeta lumturin
....


Ky tekst u dërgua nga  valoni





Drilon Berisha - E Pabes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pabes".
3. Video është e këngës "E Pabes", por nuk këndohet nga Drilon Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Berisha (Loni):


Komente 0