Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Berisha - Ne Kalendarin E Jetes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te kom shkruar dje dhe sod
por pergjegjjen sma ke kthY`
KISHA DASHT EDHE NJE HER ME U PA ME TY

2
DOSHTA PER TE FUNDIT HER
TTHRRAS O SHPIRTI IM
SJAM I VETMI NE KET BOT QE KOM BOR GABI.

....REFREN.....
NE KALENDARIN E JETES JETES
E'GZISTON VEQ NJE DAT OSHT
MOMENTI KUR TI FALA TE GJITHA PER NJE NAT
0
NE KALEDARIN E JETES NJE DIT E BAJ NE MEND DITA KUR VENDOSA
Që TJESH PJES E ZEMRES TEM

FAIN E KOM VETUM UNE QE ME TY DESHTA ME UNDAAA
SE KOM DIT QE MEM
MUNGON E SMUDEM RRI PA TE PAA
DOSHTA PER TE FUNDIT HER TE THRRAS O SHPIRTI
IMMM SJAM I VETMI NE KET BOT QE BORA GABIMMM


Ky tekst u dërgua nga Lindaa

Drilon Berisha - Ne Kalendarin E Jetes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kalendarin E Jetes".
3. Video është e këngës "Ne Kalendarin E Jetes", por nuk këndohet nga Drilon Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Berisha (Loni):


Komente 0