Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Berisha - Zemra Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nese prej meje mendija ste hiqet
Nese per mua zemra te dixhet
Atë her afrohu me prit mua
se dote vi te them te dua

2tak tak troket zemra te pret
tak tak po bon po bon
zemra ime se pse me ty
me ty don takime se pse te don te don ty pahile
ti je zemra imee

3tak tak po bon po bon zemra ime se pse me ty me ty don takime
sepse te don te don ty pa hile
ti je zemra ime

strofa 3
te puth ne buz e te puth ne sy
sa mir po dihem kur jam me ty
atë her afrohu me prit mua se
do vi te them te duaa


Ky tekst u dërgua nga Vjollca.

Drilon Berisha - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Drilon Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Berisha (Loni):


Komente 0