Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Berisha - Veq Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Eshte hera edyt qe po rri me ty
Ndoshta ne te njotin vend
Sekom besuar qe eshte eveshtir
Te tregoj sa me pelqen
2 Per fillim nje puthje
Do ta jap se keshtu ekom me let
Sa te ndje nuk mundem ta theme dot
Ndoahta zemra ta thot vet
Refreni
Veq me ty dua te jem
Per njezet e kater ore
Fatin tim ne kete qast
Tashe ti e ke nedor

2 Veq me ty dua te jem per qdo
Dite e per qdo nate nje qinde vjet
Nese shkoj prap do ishin pak

3 eshte hera e dyte qe po rrie ty
Edhe sod njesoj si dje
Nuk mund ta mendoj jeten time
Nese ti e imja sje


Drilon Berisha - Veq Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Me Ty".
3. Video është e këngës "Veq Me Ty", por nuk këndohet nga Drilon Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Berisha (Loni):


Komente 0