Drilon Fejzullahu
Drilon Fejzullahu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Drilon Fejzullahu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2010, Drilon Fejzullahu merr pjesë në Ylberi 2010 me këngën "Sykaltroshe". Në Dhjetor 2011, Drilon Fejzullahu merr pjesë në Ylberi 2011 me këngën "Punë Të Mbrapshta". Në Dhjetor 2012, Drilon Fejzullahu merr pjesë në Ylberi 2012 me këngën "Nokdaun"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0