Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Drini Causholli - Iluzion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iluzion".
3. Video është e këngës "Iluzion", por nuk këndohet nga Drini Causholli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drini Causholli - Iluzion  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2005

Komente

Asnjë Koment

01/09/2005

2005-08-31T23:00:00+00:00Rri vetem zgjuar s'fle dot me
Kam frike te mbyll syte e te fle
Imazhi yt
Trupin ma mbyt

eshte nje iluzion
nga dora me terheq
larg ti me con
ne rruge pa kthim me merr

ref

Sa here qe une mbyll syte
Nuk dua te zgjohem me
te zgjohem me

Ti je nje enderr qe larg me con
Trupin ma c'pon pa meshire

st2

Rri vetem zgjuar s'fle dot me
Kam frike te mbyll syte e te fle
Kur endra vjen
Mbetem pa fryme.

Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti Lako

Ky tekst u dërgua nga Drini Causholli
Më Shumë Këngë Nga Drini Causholli:


Komente mbi këtë këngë