Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drini Gjona

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Drini Gjona është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 27 Qershor 2019, Drini Gjona & Kristi Biba publikojnë videoklipin "Do Kendojme Per Vendin Tone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Spiro Korro

Thanas Sazo

Ilir Berdilla

Hekuran Likollari

Adriatik Bibe

Rudi Hasanllari

Klodjan Meçka

Nasi Kerraj

Saimir Menkaj

Besim Shabani

Tags: Drini Gjona


Komente mbi këtë artist