Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Drini Shkreli - Mos Harro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2008

2008-11-20T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008
Mbaj mend kur te njoha ty
i lashe mbrapa te gjitha
kur neteve me puthje fort
me mbro shpirt.
E trembur dhe nata shkon
mengjezi buzeqesh ngadale
mbyll syte dhe gjithe boten kam
me ty shpirt.

Nuk e di si do jete me pas
nuk e di a do jesh me engjell ti
nuk e di po tani na pret nje qiell
vetem per ne

Ref.
Nje mrekulli nje here ne jete
kjo melodi s'harrohet lehte
dhe jeten ma ndryshon, ma ploteson
dite per dite nga pak.
Nje mrekulli nje here ne jete
kjo melodi s'harrohet lehte
te lutem mos ndrysho, perjetesisht
endrra me e gjate te jesh ti.


Më Shumë Këngë Nga Drini Shkreli: