Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drita Jetishi - Sahiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Emri i Vërtetë:
  • Drita Jetishi
BIOGRAFIA: Drita Jetishi - Sahiti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 3 Shtator 2009, Drita Jetishi-Sahiti publikon videoklipin "Se Kam Dite". Më datë 10 Maj 2017, Drita Sahiti publikon videoklipin "Show Show"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marjana Hila

Amanda Sertolli

Hava Bytyqi

Bardha Dernogllava

Shkurte Mustafa

Adriana Asllani

Hanumshahe Morina

Violeta Demaj

Arjana Leti

Arjeta Sejdiu

Tags: Drita Jetishi - Sahiti, Drita Jetishi, Drita Sahiti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet