A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Drita Lushi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
Drita Lushi is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Vjollca Pasku

Anisa Frasheri

Kaltrina Shalaku

Armonela Gjajku

Kristjana

Drilona Tahiri

Gresa (Poete)

Suela Sokoli

Emma Borovci

Imelda Ahmataj


Tags: Drita Lushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019