Më mbaj mend (për 1 muaj)


Drita Musliu - Mekatar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mekatar".
3. Video është e këngës "Mekatar", por nuk këndohet nga Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drita Musliu - Mekatar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Nata E Fundit"

Komente

Asnjë Koment

01/04/2014

2014-04-01T17:34:27+00:00Mekatar ti do te mbetesh,
mekatar ne zemer e shpirt,
sa me vrave edhe me dogje kete gje un se kam prit.
Mekatar tani po fshehesh,
mekatar ke mashtron tani?,
ne ket bot s'ka gje qe nuk kthehet,
mos kujto se s'ka me tu kthy.
Re; Zoti madh te gjith po i she,
dhe mekatet mbi supe naj ve,
dhe nji dit ti kur nuk e pret do ti lash mekatet krejt,
dhe nji dit ti kur nuk e pret,
do ti lash mekatet krejt.
Lumturin qe ti ma more,
lumturin qe as kund se gjej,
do t'vjen dita e do te pendohesh,
por tani bashk do genjejm,
mekatar tani po fshehesh,
mekatar ke genjen tani,
ne ket bot s'ka gje qe nuk kthehet,
mos kujto se s'ka me tu kthy! Ref; Zoti madh te gjith po i she,
dhe mekatet mbi supe naj ve,
dhe nji dit ti kur nuk e pret do ti lash mekatet krejt,
dhe nji dit ti kur nuk e pret do ti lash mekatet krejt.

MUZIKA;

Ref;
Zot i madh.


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta(gasolina)
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet