Më mbaj mend (për 1 muaj)


Drita Musliu & Ismet Bexheti - Dil Moj Cucë Te Dera

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Moj Cucë Te Dera".
3. Video është e këngës "Dil Moj Cucë Te Dera", por nuk këndohet nga Drita Musliu & Ismet Bexheti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drita Musliu & Ismet Bexheti - Dil Moj Cucë Te Dera  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ismet Bexheti

24/01/2013

2013-01-24T12:40:24+00:00Dil moj cuce te dera se ka ardh pranvera
Te ta jap shamin , ne sokak ta murr era

Ku e gjete djalo, more djalo i ri
Si nuk te erdh merzi djal me ma pru ne shpi

E gjeta te dera ne sokak ta murr era
Nuk me erdh merzi moj ta pruna te dera

Po frigohem djalo une me dal ne angli
Se me dikton nana e me mbyll ne shpi

Nuk kam ardh moj vajzo me ta pru shamin
Ma shume erdha vajzo me ta pa hjeshin

Nuk e du shamin djal, du me pa veq ty
Shume ti begenisa ata syte e zi


Ky tekst u dërgua nga Blerta
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet