Më mbaj mend (për 1 muaj)


Drita Musliu - Kthehu O Bekim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu O Bekim".
3. Video është e këngës "Kthehu O Bekim", por nuk këndohet nga Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drita Musliu - Kthehu O Bekim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Kthehu O Vella"

Komente

1 🔥

28/03/2009

2009-03-28T18:15:51+00:00o bekim ku jeeeeeeee qe mee nuk kendooon or bekim ku jeeeeee qe me nuk kendooonnnn kthev edhe nje heeeer zemrat naj shero kthev edhe njeher zemrat naj sheroooooo

shum shpejt u largove dhe me nuk kendoon shum shpejt u largove dhe me nuk kendooon zeri yt i embel gjithkund tash mungon zeri yt i embel gjithkund tash mungooon

me kurr s do te shohim lamtumir sna the me kurr s do te shohim lamtumir sna the

ne ende te presim por askund nuk je ne ende te presim por askund nuk jee


Ky tekst u dërgua nga  arnesa
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet