Audio

Drita Musliu - Besen Qe Ma Dhe Ti Mu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/03/2009

2009-03-28T19:58:29

Këngë e albumit:

"Kthehu O Vella"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Besen Qe Ma Dhe Ti Mu" kënduar nga Drita Musliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Drita Musliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...