Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Drita Musliu - Bukuri Te Shof Me Sy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuri Te Shof Me Sy".
3. Video është e këngës "Bukuri Te Shof Me Sy", por nuk këndohet nga Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drita Musliu - Bukuri Te Shof Me Sy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kthehu O Vella"

Komente

Asnjë Koment

28/03/2009

2009-03-28T18:58:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuri Te Shof Me Sy" kënduar nga Drita Musliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

bukuri te shof me sy
se ne ty kam ra n´dashni
bukuri te shof me sy
se ne ty kam ra n´dashni

a e din kur me ke than
se nuk ves as babe as nane
a e din kur me ke than
se nuk ves as babe as nane

oj pranvere ce lulezon
ato dy zemra i bashkon
oj pranvere ce lulezon
ato dy zemra i bashkonMë Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet