Më mbaj mend (për 1 muaj)


Drita Musliu - Vetem 5 Minuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem 5 Minuta".
3. Video është e këngës "Vetem 5 Minuta", por nuk këndohet nga Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drita Musliu - Vetem 5 Minuta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

25/12/2012

2012-12-25T12:32:03+00:00Me vete flas o zemer
jam shum e semur
sikur ty ne jeten time
nuk kam dashuruar kur
po venitem e po digjem
si qiri nuk me duhet jeta
nese ste kam ty

Ref:
Ti ne jet nuk paske dashuruar
andaj nuk e din se qka do
te thot me vuj (jalla jalla)
hajde ti ne zemren time
5 minuta(veq 5 minuta)
do ti bish pishman qe
me mua ke lujt.

Ti nuk merzitesh
zemer e ke shum me let
sikur te ishe thell ne
zemren time
do ti lije krejt
do te vije tek un 100 her
ne dit nuk do rije as nje
qast pa mi pa syt

Ref3:
Ti ne jet nuk paske
dashuruar andaj nuk e
din se qka do
te thot me vujt (jalla jalla)
hajde ti ne zemren
time 5 minuta (veq 5 minuta)
do ti bish pishman qe me
mua ke lujt.


Ky tekst u dërgua nga  saranda
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë