Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Drita Musliu - Nja Dy Kofera


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/05/2011

2011-05-17T15:23:37I
MIDIS DY ZJARRESH KE QËLLU
AJO DHE UNË E KEM KUPTUuuuu
DASHURIJA NUK ËSHTË LOJË
POR ËSHTË E SHENJTË - Eeeee
KUSHTON SHTREJTË

TASH KUR TË DYJA
E MURREM VESH
AS MU AS ATE S'DO TA KESH
GRUPI: (uuuhhuuu s'do ta kesh)
ISHE MËSU TI VEQ
PUTHJE ME DHURU-E JO ME U DASHURU

REF: 2X
NJA DY KOFERA
GRUPI: (nja dy kofera)
I KE TE DERA
KE NJI MINUT ME U ZHDUKË
GRUPI: (hajt hup)
MERRI TË GJITHA
GRUPI: (merri të gjitha)
KU I LEN KTO KMISHA
SHKO PËRGJITHMON
HARROM

II
SIKUR NDAJ NJËRËS TË ISHTE FER
NE DO TA FALNIM MENJIHERË
POR TI S'KISHE DITË ME DASHTË
E VEQ KE LUJTË ME NDJENJAT E DIKUJT

TASH KUR TË DYJA
E MURREM VESH
AS MU AS ATE S'DO TA KESH
GRUPI: (uuuhhuuu s'do ta kesh)
ISHE MËSU TI VEQ
PUTHJE ME DHURU-E JO ME U DASHURU

REH: 2X
NJA DY KOFERA
GRUPI: (nja dy kofera)
I KE TE DERA
KE NJI MINUT ME U ZHDUKË
GRUPI: (hajt hup)
MERRI TË GJITHA
GRUPI: (merri të gjitha)
KU I LEN KTO KMISHA
SHKO PËRGJITHMON
HARROM


Ky tekst u dërgua nga  ngjyra
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...