Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Drita Musliu - Nja Dy Kofera

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nja Dy Kofera".
3. Video është e këngës "Nja Dy Kofera", por nuk këndohet nga Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drita Musliu - Nja Dy Kofera  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

17/05/2011

2011-05-17T14:23:37+00:00I
MIDIS DY ZJARRESH KE QËLLU
AJO DHE UNË E KEM KUPTUuuuu
DASHURIJA NUK ËSHTË LOJË
POR ËSHTË E SHENJTË - Eeeee
KUSHTON SHTREJTË

TASH KUR TË DYJA
E MURREM VESH
AS MU AS ATE S'DO TA KESH
GRUPI: (uuuhhuuu s'do ta kesh)
ISHE MËSU TI VEQ
PUTHJE ME DHURU-E JO ME U DASHURU

REF: 2X
NJA DY KOFERA
GRUPI: (nja dy kofera)
I KE TE DERA
KE NJI MINUT ME U ZHDUKË
GRUPI: (hajt hup)
MERRI TË GJITHA
GRUPI: (merri të gjitha)
KU I LEN KTO KMISHA
SHKO PËRGJITHMON
HARROM

II
SIKUR NDAJ NJËRËS TË ISHTE FER
NE DO TA FALNIM MENJIHERË
POR TI S'KISHE DITË ME DASHTË
E VEQ KE LUJTË ME NDJENJAT E DIKUJT

TASH KUR TË DYJA
E MURREM VESH
AS MU AS ATE S'DO TA KESH
GRUPI: (uuuhhuuu s'do ta kesh)
ISHE MËSU TI VEQ
PUTHJE ME DHURU-E JO ME U DASHURU

REH: 2X
NJA DY KOFERA
GRUPI: (nja dy kofera)
I KE TE DERA
KE NJI MINUT ME U ZHDUKË
GRUPI: (hajt hup)
MERRI TË GJITHA
GRUPI: (merri të gjitha)
KU I LEN KTO KMISHA
SHKO PËRGJITHMON
HARROM


Ky tekst u dërgua nga  ngjyra
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet