Më mbaj mend (për 1 muaj)


Drita Musliu - Ylli Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ylli Jem".
3. Video është e këngës "Ylli Jem", por nuk këndohet nga Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drita Musliu - Ylli Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

1 🔥

12/12/2012

2012-12-12T18:11:34+00:00Sa vjen nata du me qa
Sa cel drita du met pa
Tok e qiel po ma qajn hallin
Zemren copa me ke ba x2

Ylli jem Ylli jem
O ilaci shpirtit tem
Per kta lot e kta sy
Ftyra jote osht melem x2

Du met nem po fjala sdel
Prap se prap malli me bjen
Edhe pse mke vra per sgjalli
Nuk te harova asnjiher x2

Ylli jem Ylli jem
O ilaci shpirtit tem
Per kta lot e kta sy
Ftyra jote osht melem x2

Ylli jem Ylli jem
O ilaci shpirtit tem
Per kta lot e kta sy
Ftyra jote osht melem x2


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist1
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet