Audio

Drita Musliu - Unë Një Lule Shumë E Du


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/12/2013

2013-12-12T04:54:18


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unë Një Lule Shumë E Du" kënduar nga Drita Musliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Drita Musliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...