Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drita Musliu - Sherr O Sherr  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/03/2016

2016-03-28T09:58:57+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sherr O Sherr" kënduar nga Drita Musliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Drita Musliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet