Audio

Drita Musliu - Zogu I Malit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/10/2015

2015-10-10T15:50:04


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zogu I Malit" kënduar nga Drita Musliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Drita Musliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aziz Murati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Knom o zogu i malit se sot jam merzit(2x), knoja kanget djalit e mshero ne shpirt(2x)

Zemra ime mjera asht tu vujt gjithenji(2x), ma e bardh se fleta qo ate djale te ri(2x)

Prej se largu njeva zogun tuj kendu(2x). menjeher u ktheva me mall mem digju(2x)Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...