Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drita Ukaj - Krisi Pushka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dil e shif oj nane se cka asht kjo puuuuuuuuuuuuuushk
cesht kjo pushk oj nane o kjo pushk e zeze
sulejmanit, sulejmanit bija ime jeten ja pren ne mes
o krisi pushka o ne breg te drinit o jam e motra e sulejmanit,jam e motra e sulejman tahirit
o sulejman o motra te ka vlla o shume plumba te paskan ra eeeeeee ani shume plumbat te paskan ra eeeeeeeeee
shume plumbat te paskan ra eeee sti len gjaku plaget me ti pa eeeeeee
sti len gjaku plaget me ti pa eeeeeee sti len gjaku plaget me ti pa eeeeeee
sti len gjaku plaget me ti pa eeeeeee o ti sheh motra o ti sheh plumbat qe te paskan ra eeeee


Ky tekst u dërgua nga KristjanaDrita Ukaj
Publikimi: 07/10/2010


Drita Ukaj - Krisi Pushka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krisi Pushka".
3. Video është e këngës "Krisi Pushka", por nuk këndohet nga Drita Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drita Ukaj:


Komente 0