Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Drita Ukaj - Sonte Do Ta Tundim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Do Ta Tundim".
3. Video është e këngës "Sonte Do Ta Tundim", por nuk këndohet nga Drita Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drita Ukaj - Sonte Do Ta Tundim  (Feat. Bardhi, Viki, Ardjani & Skenderi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Viki

12/03/2011

2011-03-12T12:43:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Do Ta Tundim" kënduar nga Drita Ukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Halili, Muharrem Ahmeti & Vagabondi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Muharremi:

Kush na mblodhi sonte?
O ky cuni jone...
Kush na mblodhi sonte?
O ky cuni jone...

Valbona:

Sonte do ta tunim
Do ja qesim funin
Sonte do ta tunim
Do ja qesim funin

Muharremi:

Luni more luni
Po na kercen cuni
Luni more luni
Po na kercen cuni

Vlbona:

Sa i paska hije
Ky naploni ri
Sa i paska hije
Ky naploni ri

Muharremi:

Kerceni,kerceni
Sa tundet veni
Kerceni,kerceni
Sa te tundet veni

Valbona:

2 veta martohen
200 tjer terbohen
2 veta martohen
200 tjer terbohen

Muharremi:

Boria,Boria
po na vjen taksia
Boria,Boria
po na vjen taksia

Valbona:

Hajde goxha nuse
na ka ardh te shpia
Hajde goxha nuse
na ka ardh te shpia

Vagabondi:

Gjithe se'bashku te festojm
Si te jete dita fundit
Do ti shkundim xhepat non
Per gocen e cunin
Gjithe se'bashku te festojm
Si te jete dita fundit
Do ti shkundim xhepat non
Per gocen e cunin

Muharremi:

Cila more cila,cila
Po martohet
Cila more cila,cila
Po martohet

Valbona:

Goca jone e bukur
Te na trashegohet
Goca jone e bukur
Te na trashegohet

Muharremi:

Pini more bini
Beni qef mos rrini
Pini more bini
Beni qef mos rrini

Valbona:

Sonte do ta tunim
Do ja qesim funin
Sonte do ta tunim
Do ja qesim funin.Më Shumë Këngë Nga Drita Ukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet