Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drita Ukaj - Cokollata  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/07/2013

2013-07-15T20:12:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cokollata" kënduar nga Drita Ukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Drita Ukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Poni - Cokollata

Çokollata,zemër të kam sjellë
Çokollata,të ëmbla me lajthi
Se të dua dhe ti mirë ta dish
Se të dua,zemër vetëm ty

Well,that girl she on top,on top ruled the world
She really,really got me confusing
While moving down down so cute

Oh la la,thinking of the things we do
Me more than you again
So she got me saying
Don-don digi digi don don digi digi don don,oh life
Don-don digi digi don don digi digi don don,you're mine
This girl is looking fine

Mima Kastrati - Cokollata

E ki shpirtin ne fyt ne mes nesh s ka te dyt me thuaj pse me je kaq i embel gjith sheqer je ti Ref.. Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihesh ashiqare vdes une per ty Ref ..Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihesh ashiqare vdes une per ty per ty jetoj .Embel me buzeqesh zemren time ke vesh te dua ti puthi buzet e tua puthje marr nga ti Ref x4..Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihet ashiqare vdes une per ty per ty jetoj

Antre - Cokollata

Do te rrembej ty si pirati se nga tymi kur e hapi dhe pa gjum me iki nata je e mir si Cokolllata.

Ref: Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita

Ne nje ishull te vetmuar te bej be kam per te quar tjeter nuk te prek me duar shum larg teje kam sa kam duruar.

Ref: Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita.

Sa te holl ti e ke belin permi flok e hudh mantelin me ata sy si magjistare zemren time ma more fare.

Ref: Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita.

4 x Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita.




Më Shumë Këngë Nga Drita Ukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet