Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Ajdini - S'thyhet Jo Tepelena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  11

Gjylet si presën me llohë,
Tafilo flakëro.
Hajde flakë të mori fustanella
S’thyhet jo Tepelena.

Ç’u vërvite përmbi to,
Tafilo flakëro.
Hajde flakë të mori fustanella
Malet -o janë bedena.

Me dyfek të hekër -o,
Tafilo flakëro,
Hajde flakë të mori fustanella
S’thyhet jo Tepelena.

Dimërit me kosë -o
Tafilo flakëro,
Hajde flakë të mori fustanella
Malet -o janë bedena.

Tafil Buzi, Tafilo,
Tafilo Toskëria.
Flakë të mori fustanella
S’thyhet jo Tepelena.


Dritan Ajdini - S'thyhet Jo Tepelena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'thyhet Jo Tepelena".
3. Video është e këngës "S'thyhet Jo Tepelena", por nuk këndohet nga Dritan Ajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritan Ajdini:


Komente 0