Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Ajdini - Shqiperi Nuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Tepelena buze vjoses bukurine o qe i dha toskes 2x
Saranda si lule je trendafili more ne mesdhe

Shqiperi ,shqiperi nuri rreth e rreth u keshtjella guri 2x
Zoti me dore te gdhendi perl ne varse te argjendi

moj vlora shtrir ne liman ti je perla ne ballkan 2x
ti kendon e mbane zi ke nje det o me histori

Shqiperi ,shqiperi nuri rreth e rreth u keshtjella guri 2x
Zoti me dore te gdhendi perl ne varse te argjendi


Ky tekst u dërgua nga anxhela

Dritan Ajdini - Shqiperi Nuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiperi Nuri".
3. Video është e këngës "Shqiperi Nuri", por nuk këndohet nga Dritan Ajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritan Ajdini:


Komente 0