Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Ajdini - Do Vi Nuse Te Te Marr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  92

O dale moj syzeza dale
O per ty malli moj me ka marre
O dale moj se me semure
O kam nje vit o moj pa te pare

O dale moj syzeza dale
O ti qe shkon o moj si perendeshe
O do kaloj fusha dhe male
Ah do te gjej kudo qe te jesh

Ref...x2
Hajde o moj hajde vashezo
O djalit mos i thuaj jo
Hajde te betohem kete behar
O do vij nuse moj te te marr

O dale moj syzeza dale
O dale te te them dy fjale
O dale moj se me semure
O se jam djale e goxha djale

O si nje zane e lare ne hene
Floket leshuar o moj si ujvare
O digjet zemra nga sevdaja
Ah nuk te ndahem moj pa te marre

Ref...x2
Hajde o moj hajde vashezo
O djalit mos i thuaj jo
Hajde te betohem kete behar
O do vij nuse moj te te marr

...

Ref...x2
Hajde o moj hajde vashezo
O djalit mos i thuaj jo
Hajde te betohem kete behar
O do vij nuse moj te te marr

O do vij nuse moj te te marr


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiDritan Ajdini
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/10/2014


Dritan Ajdini - Do Vi Nuse Te Te Marr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Vi Nuse Te Te Marr".
3. Video është e këngës "Do Vi Nuse Te Te Marr", por nuk këndohet nga Dritan Ajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritan Ajdini:


Komente 0