Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Ajdini & Mario - Shqiponje E Malit (Feat. Mario)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

[Mario]
Te isha djell te te zgjoja
te me shije drejt ne sy
Me mengezin ta tregoja
dashurin qe kam per ty

Të ishe hena te me flije
te ishe enderra qe shikoj
Te jap jete nga jeta ime
te kap krahet te fluturoj

{ Dritan Ajdini 2× }
O moj "Shqiponje e Malit" e jepja doren djalit e
ajde merre vallen o more djal
si shkom deti vale

{ Mario }
Ti je yll ne qiell te ndritur
un jam mali me debore
Ne kendojme kengen e zemres
hedhim valle dore per dore

Te shkojn lotet si shkon lumi
dhe kalon neper lendine te them sa shume te dua
O se ti me ngjan me shqiperine!!!

{ Dritan Ajdini 2× }
O moj "Shqiponje e Malit" e
jepja doren djalit e
ajde merre vallen o more djal
si shkom deti vale


Ky tekst u dërgua nga Mateo Shtini

Dritan Ajdini & Mario - Shqiponje E Malit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiponje E Malit".
3. Video është e këngës "Shqiponje E Malit", por nuk këndohet nga Dritan Ajdini & Mario.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritan Ajdini:


Komente 0