Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Ajdini - Do Te Pres (Feat. Blerina Balili & Mario Kaja)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  19

Digjem ne sy kur me shikon
gjith boten ma dhuron
me nje shikim
Engjell sikur me ben magji
e vetmja dashuri
je shpirti im ...

Me prit dhe kur large teje jam
mendjen tek ti e kam
mos me harro
eja aromen te ta ndjej
veten tek ty e gjej
me perqafo

REFREN
Do te pres do te pres
sa te duash do te pres
po s'me the te dua
nuk shpeton nga mua
Syte e tu syte e tu
me kan roberuar
me gjith zemer po ta them
te kam dashuruar ...

Digjem ne sy kur me shikon
gjith boten ma dhuron
me nje shikim
Engjell sikur me ben magji
e vetmja dashuri
je shpirti im ...

Dale dale djalo
me dogje me trete
sec mi the dy fjale o djale
e me bere per vete
dale dale djalo pritem edhe pak
per ty zemra me reh fort
c'me bere merak


Ky tekst u dërgua nga Ervis DemkoDritan Ajdini
Featuring: Blerina Balili & Mario Kaja
Publikimi: 16/03/2017
Muzika: Mario Kaja
Teksti: Mario Kaja


Dritan Ajdini - Do Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Pres".
3. Video është e këngës "Do Te Pres", por nuk këndohet nga Dritan Ajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritan Ajdini:


Komente 0