Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Dritan Jashari - Ik Prej Meje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/02/2010

2010-02-06T19:53:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ik Prej Meje" kënduar nga Dritan Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dritan Jashari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Rina. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

tash shko ik prej meje
nuk mund te dashuroj
qfar kan thën njerzit per ty
tani me ju besoj
me vjen keq qe u mashtrova
pa te njohur te besova
tash shko ik prej meje
nuk mund te dashuroj
ste besoj me
si ateher paskam qen
e pavler

Ref.(2*)
ske pse lun me mua
un tash kte edi
ti per zemren time je
je tjeter njeri

tash shko ik prej meje
nuk mund te dashuroj
qfar kan thën njerzit per ty
tani me ju besoj
me vjen keq qe u mashtrova
pa te njohur te besova
tash shko ik prej meje
nuk mund te dashuroj
ste besoj me
si ateher paskam qen
e pavler

Ref.(2*)
ske pse lun me mua
un tash kte edi
ti per zemren time je
je tjeter njeriMë Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet