Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Dritan Jashari - Ndac Me Naze  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/10/2009

2009-10-15T10:57:29+00:00Vash e bukur er e molles
kush ta fali bukurine
mos ma luj gishtin e dores
se ma bone zemren hi
mos ma luj gishtin e dores
se ma bone zemren hi

Refreni:
Ndac me naze ndac pa naze
je ma e mira moj vajz ti
edhe pse jam djal me kajde
o un ste le pa tmar ty
Ndac me naze ndac pa naze
je ma e mira moj vajz ti
edhe pse jam djal me kajde
o un ste le pa tmar ty

syt e zi moj ti pelqeva
o kurr prej meje ste largoj
vec nje zemer te dy kemi
o dashuria na bashkoj
vec nje zemer te dy kemi
o dashuria na bashkoj

Refreni:
Ndac me naze ndac pa naze
je ma e mira moj vajz ti
edhe pse jam djal me kajde
o un ste le pa tmar ty
Ndac me naze ndac pa naze
je ma e mira moj vajz ti
edhe pse jam djal me kajde
o un ste le pa tmar ty


Më Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet