Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dritan Jashari - Ti Me Ke Roberu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Ke Roberu".
3. Video është e këngës "Ti Me Ke Roberu", por nuk këndohet nga Dritan Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dritan Jashari - Ti Me Ke Roberu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/10/2013

2013-10-08T11:22:22+00:00Per ty loder qenkan ndjenjat e mia
mu thinjen floket ne rini
vec nje gje me thuaj
a kam ndojfar shprese
ne ma fal ti zemer
nje grim dashuri

Refreni:
Ti me ke roberu
femer magjistare
ne zemren time
ndeze vetem zjarre
ti me ke roberu
femer lajkatare
per ty po vuaj
nuk do tia dish fare

Bujarisht te tjerve u fal shikime
hilaqare behesh vetem me mu
per nje nat ty ata te duan
un pergjithjeten te kam dashuru

Refreni:
Ti me ke roberu
femer magjistare
ne zemren time
ndeze vetem zjarre
ti me ke roberu
femer lajkatare
per ty po vuaj
nuk do tia dish fare


Më Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet