Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dritan Jashari - Jeta Eshte Interes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Eshte Interes".
3. Video është e këngës "Jeta Eshte Interes", por nuk këndohet nga Dritan Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dritan Jashari - Jeta Eshte Interes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2013

2013-12-26T20:39:54+00:00Shpesh mendoj ditet e mia
kur pa hile ishte shoqnia
tash kan ardh koh tliga
dallavere e intriga
se ne mes eshte leku i shkret
bujaria ka humb krejt

Refreni:
Vaj vaj vaj medet
o ka hum shoqnnia krejt
sot eshte jeta interes
vetem leku eshte bo ves

Mjeri ai qe esht i drejt
nuk e di cka po i ngjet
shum beson robi i mjer
vec paraja sot ka vler
sdo tia dij kush per shoqni
vetem leku esht numer 1

Refreni:
Vaj vaj vaj medet
o ka hum shoqnnia krejt
sot eshte jeta interes
vetem leku eshte bo ves


Më Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet