Official Video

Dritan Jashari - Kesaj I Thone Dasem Shqipetare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2017

2017-11-16T19:24:19


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kesaj I Thone Dasem Shqipetare" kënduar nga Dritan Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dritan Jashari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:

Më Shumë...