Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dritan Jashari - Vijn Pamporat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vijn Pamporat".
3. Video është e këngës "Vijn Pamporat", por nuk këndohet nga Dritan Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dritan Jashari - Vijn Pamporat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/06/2019

2019-06-10T22:06:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vijn Pamporat" kënduar nga Dritan Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dritan Jashari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Hajredin Gjeta. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Heu vijne pamporat moj nano
Bregut te detit
Heu ke po vijn o moj nano
Asqeret e mbretit

Heu ke po vijn o moj nano
Asqeret e mbretit

Heu ke po vijn o moj nane
Asqeret e mbretit
Heu gjimsat qajshin moj nano
Gjimsat knojshin

Heu gjimsat qajshin moj nano
Gjimsat knojshin

Heu gjimsat qajshin moj nano
Gjimsat knojshin
Heu ka nji leter moj nane
Vilaj e çojshin

Heu ka nji leter moj nane
Vilaj e çojshin

Heu ka nji leter moj nane
Çojne vilajete
Heu per shtate vjet o moj nane
Te na presin grate

Heu per shtate vjet o moj nane
Te na presin grate

Heu mos na presin moj nano
Per shtate vjete
Heu po ne te marin moj nano
Burrat pleqe

Heu po ne te marin moj nano
Burrat pleqe

Heu burrat pleqt o moj nano
Pleq te vjeter
Heu mos na vjen o moj nane
Noj dever tjeter

Heu mos na vjen o moj nane
O noj dever tjeterMë Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet