Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dritan Maraj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Ulqin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Dritan Maraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në Gusht 2008, Dritan Maraj merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "E Dua Detin". Në vitin 2012, Dritan Maraj merr pjesë në X Factor Albania 1. Në vitin 2013, Dritan Maraj merr pjesë në The Voice Of Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Abdyl Morina

Marko Strazimiri

Plator Abazi

Albion Rexhaj

Dario Zela

Suad Mehmeti

Tim Gostivari

Besnik Zeqiri

Burim Mulaku

Vaxi


Tags: Dritan Maraj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet