Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qente

Mendova i shtrire ne shtrat nje mengjes,
Te vdes dhe mes jush mos me gjeni,
Po shpejt u pendova: s’do vdes
Se du ate gjej origjinen tuaj prej qeni.

- poezi nga Dritero Agolli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet