Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Beqare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

Nje magji per nje qellim
Qe ti kthehesh shpirtit tim
Nje magji per beqaresh
Syte e zi vetllat e zeza
Zemra me thot se shume e du
Syte e saj mpercjellin mu
Kjo magji mka ra ndermend
Nuk po me zihet vendi vend

Refreni2x
Beqare jam i ri e sduroj fare
Beqare pa me marr moj nuk ke qare


Dritëro Shaqiri - Beqare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beqare".
3. Video është e këngës "Beqare", por nuk këndohet nga Dritëro Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:


Komente 0