Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Te Keputa Por Si Nje Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Te keputa por si nje lule aman
pa deshir dhe menquri
te keputa por si nje lule aman
pa deshir dhe menquri ammaann

te me donje sa gjysma ime aman
do te vija ne jeten time
te me donje sa gjysma ime aman
do te vija ne jeten time
ne jeten tiiiimeee
ne jeten timeeeeee

ama shamin ti moj e dashuuur aman
lotet e mija skan te mbaruar
ama shamin ti moj e dashur aman
lotet e mijaa
skan te mbaruar
skan te mbaruar
skan te mbaruuuuuuar

kur te kthehesh ne varr do te me gjesh
me tufa lulesh varrin perkedhel
kur te kthehesh ne varr do te me gjesh aman me tufa lulesh varrin perkedhel
varrin perkedhel
varrin perkedhel
varrin perkedhel
eee


Ky tekst u dërgua nga Mirela

Dritëro Shaqiri - Te Keputa Por Si Nje Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Keputa Por Si Nje Lule".
3. Video është e këngës "Te Keputa Por Si Nje Lule", por nuk këndohet nga Dritëro Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:


Komente 0