Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

kush te tha moj mikja ime se ni dit kam met harru hajde sonte qmallemi Ne maturen me festu

dot këndojmë e dot festojmë sat jem gjallë s'do ta harrojmë ma te bukur se ne sonte s'do te jet askush ne bot.

(X 2)
maturant n'matur sot jena se kjo natë esht veç një herë ju uroj gjithëve nga zemra te paqi fat ju ne ketë jet

profesori po vallëzon i pari me vasha dhe djem te rij gota zbrazet mbushet zemra me kujtimet e shoqëri-se

dot mendojmë e dot festojmë sat jem gjall s'do ta harrojmë ma te bukur se ne sonte s'do te jet askush ne bot.

(X2)
maturant n'matur sot jena se kjo nat esht veç një herë ju uroj gjithëve nga zemra te paqi fat ju ne ketë jet

(X 2)
maturant n'matur sot jena se kjo natë esht veç një herë ju uroj gjithëve nga zemra te paqi fat ju ne ketë jet


Ky tekst u dërgua nga Antigona

Dritëro Shaqiri - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Dritëro Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:


Komente 0