Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Isha Axhami Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1a te kujtohet nata kur u pam se pari tvinte er behari a te kujtohet shpirto perqafimi perdorem pa te marr jo mos e harro zemren qe te do jo kurr mos e harrooo

ref:
isha isha aq shum i ri isha veq nje agjami isha i mbushur plot me ty por ti doja ata sy ata dy sy syt e zi pasanika ne largesi por kurr nuk e kam harru ftyren qe aq shum e du

a te kujtohet nata aj gezim i par un i djegur zjarr ambel fluturove ne krah me pushove veq ti me ndryshove jo mos e harro zemren qe te do jo kurr mos e harrooo

ref:
isha isha aq shum i ri isha veq nje agjami isha i mbushur plot me ty por ti doja ata sy ata dy sy syt e zi pasanika ne largesi por kurr nuk e kam harru ftyren qe aq shum e du


Ky tekst u dërgua nga Olti--onche


Nuk kemi video për këtë këngë.
Dritëro Shaqiri - Isha Axhami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha Axhami".
3. Video është e këngës "Isha Axhami", por nuk këndohet nga Dritëro Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:


Komente 0