Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Te Mahalla E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

tek mahalla e fundit eshte takimi yn i par qendruam shum or askush sna pat par (qendruam shum or askush sna pat par)

ref:
i verber pa ty zemer zbrazur po jetoj skam as melodi me per ty te kendoj

te mbaja ne duar te shtrengoja ne gjoksin tim kurr sdo ta harroj deri ne amshim(kurr sdo ta harroj deri ne amshin)

ref:
i verber pa ty zemer zbrazur po jetoj skam as melodi me per ty te kendo


Ky tekst u dërgua nga Gesyy


Nuk kemi video për këtë këngë.
Dritëro Shaqiri - Te Mahalla E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Mahalla E Fundit".
3. Video është e këngës "Te Mahalla E Fundit", por nuk këndohet nga Dritëro Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:


Komente 0