Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Po I Lëshon Rrezet Liria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Don armiku te na e mbjell friken
Na vret naten t'na qan diten hej
Per funderina dhe i çon lart
Para botes thone jete te barabarte

Ref...x2
Dhe ne dimer ka plote vete
Mbi keto troje fryn nje ere
O po i leshon rrezet liria
O po vijne nga mbare Shqiptaria

Nate e dite na shtyp mbi koke
Si s'turperohesh moj Evrope o hej
Pse per ne mos te vleje drejtesia
Deri kur o hej do te punoje tradhetia

Ref...x2
Dhe ne dimer ka plot vete
Mbi keto troje fryn nje ere
O po i leshon rrezet liria
O po vijne nga mbare Shqiptaria

...

Ref...x2
Dhe ne dimer ka plot vete
Mbi keto troje fryn nje ere
O po i leshon rrezet liria
O po vijne nga mbare Shqiptaria


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Dritëro Shaqiri - Po I Lëshon Rrezet Liria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po I Lëshon Rrezet Liria".
3. Video është e këngës "Po I Lëshon Rrezet Liria", por nuk këndohet nga Dritëro Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:


Komente 0