Më mbaj mend (për 1 muaj)

Driton Ajeti - Numeri 1 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Strofa 1:
Nuk ka kod, emër s'ka,
Shumë me vlerë, sa pa faj,
Më mundon, më sjell besim,
Dhe ma merr.

Ura:
Dielli për ne lind njësoj,
Nuk krahasohet me ty,
Por diferencën e bën,
Ti vetëm në krahët e mi.

Refreni:
Numër një, numër një
Ti më duket se nuk je nga kjo botë,
Numër një, numër një,
Zemra m'rreh sikur vetëm të t'mendoj.

Strofa 2:
Mund ta fal, çdo mëkat,
Sa herë ti më rrëfen,
Dhe me zërin tënd, botën ma sjell vërdallë,
Me fjal as që mundem ta them.

Ura:
Dielli për ne lind njësoj,
Nuk krahasohet me ty,
Por diferencën e bën,
Ti vetëm në krahët e mi.

Refreni: (2herë)

Numër një, numër një
Ti më duket se nuk je nga kjo botë,
Numër një, numër një,
Zemra m'rreh sikur vetëm të t'mendoj.


Driton Ajeti - Numeri 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Numeri 1".
3. Video është e këngës "Numeri 1", por nuk këndohet nga Driton Ajeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Driton Ajeti:


Komente 0