A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Driton Avdija
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 28
  • Birthday:
  • 5 November 1990
  • Zodiac sign:
  • ♏ Akrepi
Not Yet Rated

Music genres: Hip-Hop

Driton Avdija is a singer. Më datë 10 Shkurt 2019, Driton Avdija publikon videoklipin "Ktheja Shpinen" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Për instrumentalin është kujdesur Xhimi On DË Beat, i cili është e producent i kësaj kënge. Incizimi është bërë në studion incizuese NXME (Manhattan Beach Recording). Saga Lagin e ka bërë miksimin dhe masterizimin e këngës, me videoklipin e realizuar me regji të Alex Schmoll. Kjo është kënga e parë e kompletuar nga ana vizuale e reperit që quhet shkurt Driton. Tekstin e këngës e ka shkruar vet reperi, i cili pritet që në të ardhmen të sjellë materiale të reja muzikore.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019