Official Video

Driton - Ktheja Shpinen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2019

2019-02-10T16:11:08

Teksti:

Driton AvdijaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ktheja Shpinen" kënduar nga Driton.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Driton i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin